תנאי רכישה

תנאי עסקה:


1. לאחר ביצוע ההזמנה יישלח אליך מייל בו תתבקשי להעביר אלינו פרטים נוספים לצורך הכנת השמלה – מידות גוף ותמונת גוף – נשמח לקבלת נתונים אלו שכן מידע זה יסייע לנו להכין עבורך את השמלה באופן הטוב ביותר.
2. כאשר את מזמינה שמלה אנו מייצרות אותה במיוחד עבורך, על פי מידותיך, אם נפל  פגם כלשהו בהכנתה או אם לא תהיי מרוצה מן השמלה, תוכלי לבחור אם להחזיר את השמלה ולקבל החזר מלא/תיקון הפגם/החלפת השמלה לכל אחת ממאות השמלות הנמצאות בסטודיו שלנו (ברחוב דב פרידמן 8 רמת גן). עליך לעשות זאת בטווח של עד שבוע מרגע קבלת השמלה על ידך ובתנאי שהשמלה במצב בו התקבלה על ידך ולא נלבשה כמובן.
3. השמלה תגיע אליך עד 90 ימים מרגע ההזמנה, ישירות ממפעלנו בחו"ל. עליך לקחת בחשבון שייתכן ויחול מיסוי על ההזמנה, במידה ויהיה מס כזה הוא באחריותך.
4. עליך לקחת בחשבון שייתכן ותצטרכי לבצע התאמות נוספות של השמלה אצל תופרת ( גם כאשר מכינים את השמלה על פי מידותיך), התאמות אלו הן חלק רגיל מתהליך הכנת שמלה והוצאות אלו חלות עליך.
4. במידה וברצונך לבצע שינוי כלשהו בשמלה מוזמנת לבדוק איתנו היתכנות השינוי במייל dress4less@walla.co.il או בטלפון 054-7373441 03-7393714

תודה רבה על רכישת השמלה במיקה שמלות כלה והבעת האמון, אנו מאחלות לך הנאה רבה בשמלה והמון מזל טוב 
אורית גרוזוביק וצוות מיקה שמלות כלה במחירים שפויים