שמלת כלה יד שניה

בישראל שיעור המתחתנים מהגבוהים בעולם המערבי ולפיכך יש מספר רב של כלות הזקוקות לשמלות כלה. מחירי שמלות כלה הוא נושא כאוב בקרב הזוגות המתחתנים. במהלך ההכנות לחתונה מתבררות ההוצאות העצומות שיש לזוג הצעיר (השכרת מקום האירוע, קייטרינג, דיג'יי, צלם, הזמנות וכמובן ביגוד לחתן ולכלה). לאחר שמתבררים הסכומים העצומים אותם יש להוציא, הזוג בוחן היכן הם המקומות בהם ניתן לצמצם את העלויות הכבדות. 

אז מה עושים? כיצד ניתן לצמצם את עלות הביגוד לחתונה? 

יש מספר אפשרויות היכולות להקטין בצורה משמעותית את העלות של שמלת כלה ולחסוך לזוג מאות ואפילו אלפי שקלים. 

  • שמלת כלה יד שניה – בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד בקרב כלות והוא קניית שמלה יד שנייה. היתרון בכך, הוא חסכון משמעותי לעומת שמלת כלה מבוטיק יוקרתי ויקר, בו עשויה שמלת כל להגיע למחירים גבוהים של אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים. אך לקניית שמלת כלה יד שנייה יש גם מספר חסרונות: הראשון הוא כי השמלה לא תמיד נשמרת במצבה המקורי ולעתים היא ניזוקה מן השימוש הקודם. כמו כן, כמעט אין גוף הדומה למשנהו ולכן יש צורך למצוא שמלה של מישהי שמבנה הגוף שלה דומה לזה של העלה ולבצע התאמות ותיקונים בשמלה. החיסרון השני הוא העניין הפסיכולוגי – העובדה כי את אינך הראשונה ללבוש את השמלה וכי היא הלבשה כבר. בנוסף, על מנת למצוא את השמלה שאת באמת רוצה יש להקדיש לנושא החיפוש זמן רב ולכתת רגליים בין כלות ולעיתים החיפוש עלול להיות עקר. 
  • השכרת שמלת כלה – זאת יכולה להיות אפשרות לא רעה, שאף היא יכולה לקצץ במחיר השמלה בחמישים אחוז. אולם גם להשכרת השמלה יש מספר חסרונות, לאחר החתונה יש להחזיר את השמלה לחנות, וכלות רבות מספרות על כך שבמהלך החתונה הן כל העת חששו מכך שמשהו יקרה לשמלה והיא תינזק, מה שבסופו של דבר פגם בהנאה מהחתונה. כלות רבות הופתעו לגלות שבמחיר ההשכרה היה ניתן לקנות שמלה איכותית חדשה באותו מחיר בדיוק.
  • שמלה כלה של מיקה – מרבית השמלות שאנו מציעים לכלות הן Ready to wear לקניה טאפשר כמובן גם להזמין את השמלות בתפירה אישית על פי מידה. השמלות של מיקה, מגיעות בכל המידות והסגנונות – שמלות רומנטיות, שמלות בקווים נקיים, שמלות קלאסיות, שמלות סקסיות, שמלות צנועות, שמלות בוהו, שמלות קלילות ואפילו קצרות. השמלות שלנו מתאימות לכול כיס מ-500 ₪ ועד 3900 ₪ . שמלות ready to wear הן במידות 32-48 אך ניתן גם להזמין שמלות בכל מידה שתרצי ולפי מבנה הגוף הספציפי שלך. 

במיקה תמצאי מאות שמלות Ready to wear מעוצבות ומושקעות, אנו יוצרות שמלות חדשות בכל שבוע כך שמלאי השמלות מתעדכן כל הזמן, נשמח אם תבואי להתרשם מהמגוון העצום שלנו. 

אם את מעוניינת לשמוע עוד על שמלת כלה איכותית במחירים שפויים או לקבוע פגישה בחנות, את מוזמנת להתקשר לטלפון נייד: 054-7373441 או לטלפון: 03-7393714 או צרי קשר כאן.