קצת עלינו

היי, איזה כיף שאת כאן 🙂 

שמי אורית, בעלת החנות מיקה שמלות כלה, נעים מאוד ⁦🖐️⁩

בשנת 2008 כאשר התחתנתי, חיפשתי שמלת כלה, המחירים הגבוהים והתהליך הארוך והמסורבל לא התאימו לי, רציתי להקים משהו אחר, מקום בו כל כלה תוכל למצוא את השמלה שלה במחיר שפוי.

כך יחד עם הריונה של בתי, מיקה, החל להתגבש לו הרעיון להקמת מיקה שמלות כלה, חנות לכלות קלילות שרוצות שמלה מגניבה אך מבינות שזה רק לערב אחד ולא מוכנות להוציא את כל הונן על שמלה. בכל זאת, יש המון (!) דברים שזוג צעיר יכול לעשות עם הכסף הזה.

אחרי שנים רבות ואלפי כלות שרכשו שמלה במיקה, אני יודעת שלא הייתי היחידה שחשבה כך ואני מודה לכל הכלות שבחרו בנו ושמחה על כל בכל יום 🙂 אני חשה מחויבות להמשיך וליצור שמלות יפות ומושקעות במחיר מתאים לכל כיס, להשתפר ולגוון כל העת.

מוזמנת גם את להיות שותפה למהפכה ולמצוא את השמלה המושלמת בעלות שפויה.

הרעיון :אנו יוצרות מגוון רחב של שמלות כלה ready to wear או בתפירה על פי מידתך, בכל הסגנונות והמידות – שמלות בקווים נקיים, שמלות רומנטיות, קלאסיות,שמלות צנועות, שמלות בוהו, שמלות סקסיות, שמלות קלילות וקצרות ועוד בעלות של 500- 3900 לקניה!

השמלות : במיקה תמצאי מאות שמלות מעוצבות ומושקעות במידות 32-48 , אנו יוצרות שמלות חדשות בכל שבוע כך שמלאי השמלות מתעדכן כל הזמן

המחיר: משמח 😊 500-3900 לקניית שמלה מוכנה או בתפירה על פי מידותיך. בתפירה על פי מידות אישיות יש להזמין לפחות שלושה חודשים לפני מועד החתונה


הסגנון: מגוון רחב של סגנונות כך שכל כלה תוכל למצוא לעצמה את השמלה המושלמת – שמלות בקוים נקיים, שמלות בוהו, שמלות רומנטיות, קלאסיות, צנועות, קצרות, שמלה שניה ועוד.

התאמות: אם נדרשים תיקונים את יכולה לבחור היכן לעשות אותם, כמובן שגם אנו נוכל להמליץ לך על תופרת מתאימה

אז לך נותר רק להגיע ולהתרשם, לקביעת פגישת הכרות התקשרי 03-7393714 או  054-8633382    נשמח לראותך 🙂

מחירים שפויים

אנו מתחייבים למחירים הוגנים ושקיפות מלאה - כל השמלות שלנו בעלות -500-3900 ש"ח לקניה מיידית

פגישת התאמה אישית

אנו נסייע לך לבחור את השמלה המושלמת לסגנונך ולמבנה גופך, מוזמנת לתאם פגישת הכרות לא מחייבת

שירות ואחריות

בית העסק נבחר זה שנתיים ברציפות למוביל בשירות על פי דירוגי כלות באתרי חוות דעת, אנו עושות הכל כדי להמשיך להשתפר ולהוביל

דילוג לתוכן