איזה שמלת כלה מתאימה לי ? סוגי שמלות כלה ואיך לבחור מהן

המסע לבחירת שמלת כלה הוא דרך של ממש, מלאה בשפע של אפשרויות שהבחירה ביניהן לא פשוטה בלשון המעטה. מבחר אדיר של אפשרויות, עיצובים וגזרות, גוונים ותוספות, התאמות שאפשר לעשות וגם העלות, בקיצור- אפשר ללכת לאיבוד בקלות.     

אז מה עושים ואיך מתגברים? הנה כמה טיפים שיעזרו לך להגיע לשמלה המושלמת.

  1. להכיר את הגזרה שלך- כשאת מגיעה לחתונה את כבר קרוב לוודאי מכירה את הגזרות שמחמיאות לך ואת אלה שפחות. אם טרם גילית אילו גזרות הן הגזרות שלך, זה הזמן המושלם לעשות זאת. כך למשל גזרות ישרות יתאימו גם לנשים רזות וגם לנשים מלאות, תוך שהן מטשטשות את קווי המתאר הטבעיים. גזרות A יתאימו יותר לנשים מלאות, תוך שהן מדגישות את קווי המתאר הטבעיים, קולר יתאים         
  2. סגנונות שמלות כלה הם רבים ומגוונים ומעוצבים בהתאמה למאפיינים שונים: שמלות כלה שהן צנועות יותר, לעומת כאלו שיהיו חשופות יותר, למשל סגנון כפרי, או סגנון בוהו, יש גם שמלות כלה קלאסיות שהן יותר חלקות וסגנונות וינטג', נשפכות, נוצצות, קצרות ועוד. זה נכון שלא כדאי להתקבע על סגנון מסוים כדי לא לפספס שמלות מתאימים בסגנונות אחרים, אבל זה בהחלט עוזר לבחירה אם יש לך רעיון מוחשי של סגנון השמלה המועדפת עלייך.
  3. להחליט על מסגרת תקציב- גם אם את לא עם תקציב מוגבל רצוי להחליט כמה תקצי לטובת העניין, ועל אחת כמה וכמה אם החלטת לא לקחת משכנתא בשביל שמלת הכלה שלך, הגדרת מסגרת תקציב תהווה עוגן נפלא ומועיל לתהליך בחירת השמלה המושלמת. ראשית, עצם המסגרת תסנן את כל מה שלא רלוונטי וכבר תמפה חלק משמעותי מהמגוון האדיר שעומד לרשותך. מעבר לזה, ככל שיש בהירות תקציבית, יש לך יותר מרחב לתמרון, לרבות אם תחליטי להזמין יותר משמלה אחת. קנייה במקום הנכון בהחלט תאפשר זאת וזה בונוס אדיר לחתונה שמתכוונים לחגוג בה כהלכה.
  1. אז אם את מעוניינת לחסוך בכסף ובזמן על מנת להתחיל את מסע בחירת שמלת הכלה שלך אנחנו מזמינות אותך להתרשם ממיטב הקולקציות שלנו באתר. לכניסה לקטלוג באתר לחצי כאן, לקבלת ייעוץ ומידע נוסף צלצלי כעת לטלפון מספר 054-8633382.