שמלות כלה זולות

איפה אפשר להשיג שמלות כלה זולות?

אין ספק שאחד האירועים המרגשים ביותר במהלך החיים הוא רגע החתונה, המעמד המיוחד הזה, בו זוג מחליט לצעוד יחד לעבר העתיד בדרך משותפת, בטוב וברע הוא אבן דרך חשובה בחייהם של זוגות רבים, הנוצרים אותו בליבם למשך כל חייהם.

בעשורים האחרונים, חל שינוי מהותי בכל תחום החתונות, אם בעבר היו חתונות צנועות בחיק המשפחה ועם מספר מצומצם של אורחים, הרי שעם השנים הפכו החתונות להפקות ענק, מאות מוזמנים, קייטרינג משובח, דיג'יי מפורסם, ובגדים לחתן ולכלה שעלותם מסתכמת בעשרות אלפי שקלים. אך דווקא בשנים האחרונות (ובמיוחד בעקבות התפרצות מגפת הקורונה – שפגעה מאוד בענף האירועים), יש חזרה לחתונות קטנות ומצומצמות יותר. זוגות רבים מבינים שניתן לערוך גם חתונות מסוג אחר, אינטימיות יותר, וללא להוציא סכומים מטורפים (שבדרך כלל אין לבני הזוג הצעירים והם נדרשים לקחת הלוואות).

אחד הסעיפים הכלכליים העיקריים בכל תכנון חתונה הוא שמלת הכלה, חנויות רבות בכל רחבי הארץ מציעות מגוון רחב מאוד של שמלות בסגנונות שונים ובאיכות משתנה, אך אחת הבעיות היא במרבית המקרים השמלות האיכותיות שהן יקרות מאוד ומחירן הגבוה נובע בעיקר בשל העובדה שהן ממותגות כשמלת כלה… קשה למצוא שמלה יפה ואיכותית במחירים שפויים המתאימים לכל כיס.

מה האופציות לשמלת כלה במחיר שפוי?

הזמנה אונליין – קיימים אתרי אינטרנט רבים המציעים שמלות כלה בזול, ובאיכות משתנה, זוהי אופציה שעשויה להתאים לחלק מן הכלות כאשר מחפשים פתרון זול, אך תמיד קיים הסיכון את שהשמלה לא תשב בדיוק כמו שהכלה רוצה. חשוב שבערב החתונה להרגיש הכי נוח שאפשר, אם השמלה לא מתאימה במאה אחוז (קצת לוחצת, או לא מחמיאה לגוף), זה עלול לגרום לכך שהחיסכון לא ממש השתלם בסופו של דבר.

השכרה – קיימים מספר עסקים בהם ניתן לשכור שמלות כלה זולות, זאת אופציה שעשויה להתאים לחלק מן הכלות אך יש לה יש שלושה חסרונות עיקריים, מכיוון שאת צריכה להחזיר את השמלה בסופו של דבר, את קיים החשש שבזמן החתונה שמשהו עלול לקרות לשמלה (קרע, כוס יין שנשפכה ועוד תקלות לא צפויות) ומלבד זו החיסרון בכך שאין באפשרותך לשמור את שמלת הכלה שלך ועליך להחזירה, חיסרון נוסף הוא שהשמלות הללו בדרך כלל נלבשו כבר בעבר על ידי כלות אחרות.

שמלה של 'מיקה שמלות כלה' – במיקה תוכלי להשיג שמלת כלה זולה לקניה מבלי להתפשר על איכות השמלה. השמלות שאנו מציעים הן Ready to wear בכל המידות והסגנונות – שמלות רומנטיות, שמלות בקווים נקיים, שמלות קלאסיות, שמלות סקסיות, שמלות צנועות, שמלות בוהו, שמלות קלילות ואפילו קצרות. השמלות שלנו מתאימות לכול כיס 3900 ₪ לרכישת שמלה או 2500 לשמלה קצרה לקניה. 

אנו יוצרות שמלות חדשות שמלות מעוצבות ומושקעות בכל שבוע כך שמלאי השמלות מתעדכן כל הזמן, נשמח אם תבואי להתרשם מהמגוון העצום שלנו.

אם את מעוניינת לשמוע עוד על שמלת כלה זולה ואיכותית או לקבוע פגישה בחנות, את מוזמנת להתקשר לטלפון נייד: 054-8633382או לטלפון: 03-7393714 או צרי קשר כאן.