שמלת כלה לדתיות

יום החתונה הוא הזדמנות שלנו לחוות ערב (או יום) מרגש ויחיד במינו עם החברים והמשפחה ומקדש לא מעט ערכים בחיינו. כאשר אנו ניגשות לבחור את שמלת הכלה המתאימה, נבחר אותה בהתאם לסגנון ואורח החיים שלנו. מעבר ליופי, שמלת חתונה צריכה להיות פרקטית וכזו שהולמת את סגנון ואורח החיים שלך. אנחנו כאן כדי להפוך את חוויית החיפוש והקניה שלך לנעימה ונגישה יותר בכל מובן ולסייע לך לבחור שמלה בלתי נשכחת.

ניגש יחד לכל הפרטים הקטנים

כדי להבטיח לך את התחושה והמראה שרצית, נציג לך במיקה את כל האפשרויות שלנו לשילוב שיעשה את העבודה הטובה ביותר בלי להתפשר על הסגנון שלך. אנו מציעות שני מסלולים בסטודיו. מצד אחד, קולקציית שמלות הכלה שלנו הן שמלות ready to wear  צנועות לכלות דתיות  או לחלופין, התפטר את השמלה על פי מידותיך ועל פי מידת הצניעות הרצויה לך-  נבחר את אורך השרוול, את עומק המחשוף ואת מידת השקיפות ונבין באילו פרטים נכון יהיה להשקיע כדי להשלים את המראה המבוקש. 

כדי לעשות את זה כמו שצריך, אנחנו מציעות לך לקחת בחשבון לפחות שלושה חודשים מהרגע שבחרנו את השמלה ועד שתלבשי אותה בהנאה בטקס. 

בואי להכיר את השמלות ושלל האפשרויות

אנחנו מזמינות אותך למצוא את השמלה שלך מתוך מגוון של שמלות כלה צנועות ופשוטות בקולקציה שמדברת את הסגנון שלך. אלו שמלות שהפרטים הקטנים מרכיבים אותן לכדי שמלה אחת ומדויקת שתשתלב בסגנון החיים והאירוע שלך. 

לכל שאלה או תהיה לגבי הבחירה, ההתאמות וכל שאר הפרטים הקטנים, נשמח שתשאירי פרטים באתר, תרימי טלפון או פשוט תגיעי אלינו לראות את כל האפשרויות שיהפכו את החיפוש אחר השמלה המתאימה לפשוט, קל ומשמח במיוחד.