איך לבחור נכון שמלות כלה להריוניות – כל מה שצריך לדעת

מזל טוב – חתונה והריון הו חגיגה כפולה 😊 לא מעט מידע לעכל, שינוי להסתגל אליו, בקיצור- תקופה שבה לצד השמחה, חשוב לנהל את ממשק האנרגיה בצורה יעילה, כמה שיותר.

אם בעבר כלה בהיריון ביקשה הצנעה, היום יש לא מעט זוגות עבורם ההריון הוא מרכז החתונה ויש לזה כמובן השפעות גם על ההופעה ועל סגנונות שמלות הכלה.

בעבר, כלה שהתחתנה בהיריון יצאה מגדרה כדי להסתיר את הבטן וזה היה המוטיב המרכזי בתכנון, עיצוב ובחירת שמלת הכלה. היום השיקולים הם אחרים לחלוטין ומתייחסים לשלב של ההיריון שבו תערך החתונה. כך השמלה מתוכננת בהתאמת כאשר נלקחת בחשבון הבטן והיקפה בהתאם לשלב של ההיריון

שמלה צמודה או נשפכת? שמלות כלה לנשים בהריון

שמלות כלה הריוניות נפרסות על פני ספקטרום רחב למדי ובתוכו ניתן למצוא שמלות כלה להריון בגזרה צמודה שמותאמות לבטן הריונית באופן שנותן לה מקום וביטוי, או שמלה נשפכת וקלילה ששומרת על נוחות מרבית של הכלה. לעתים אלו שמלות שעוברות התאמות למבנה ההריוני או תפירה על פי מידות אישיות.

יחד עם זאת, שמלות כלה בהריון יכולות להיות גם שמלות מהקולקציות הרגילות, ובלבד שהגזרה מתאימה, בעיקר בשלבים ראשונים להריון שמלות נשפכות או גזרות רבות בשמלות שהן בסגנון קלאסי/בסגנון כפרי בהחלט יכולות להתאים, והבטן גם לא תבלוט.

לקנות שמלת כלה במחיר שישאיר תקציב גם עבור כלות בהריון תמונות

כמו בכל עולמות ההיריון, הלידה וההורות, מדובר מבחינת השוק בקהל שבוי, לפחות בתפיסה, וכתוצאה מכך- העלויות מרקיעות שחקים. יחד עם זאת, לא חייבים להיכנע לתכתיבים הללו. שמלת כלה יכולה להיות מדהימה גם במחיר שפוי, וזאת ללא ספק יכולה גם להיות הזדמנות להתפנק או להפנות את הכסף למקורות נוספים. כל זוג צעיר זקוק ללא מעט כסף בטח בשלביו הראשונים לחיים המשותפים וכשכבר יש הריון בתמונה, ההוצאות רק נערמות.

הבחירה בשמלת כלה שהעלות שלה תשאיר לך מקום לנשימה תקבל ביטוי בשלווה שתהדהד ממך, ואין יפה ממנה.

שמלת כלה בהריון תפורה למידותייך

דווקא בחודשי ההיריון חשיבות הנוחות היא מרבית ולכן  ובפרט כאשר מדובר בחודשי הריון מתקדמים, תפריה בהתאמה למידות אישיות היא בחירה מומלצת שנשים רבות מעדיפות, מסיבות שברורות מאליהן.

קצת על מיקה

הסטודיו נולד מתוך חוויה אישית של בחירת שמלת כלה והוקם במטרה להעניק אפשרות לחוויה שונה, שפויה וזורמת. מתוך רצון לאפשר לכל אחת ובכל שלב של חייה ליהנות משמלת כלה מושלמת בלי להוציא עליה הון עתק. מתוך כך הוקמה מיקה שמלות כלה חנות ששירתה ומשרתת אלפי כלות.

ערב החתונה הוא שיא אחד מיני רבים בחיי המשפחה המשותפים ולצד הרצון לחגוג ולחוות אירוע שהוא באמת חד פעמי, יש את הצורך לחוות שלווה וביטחון בניהול המשאבים הקיימים. מיקה הוקמה מתוך רצון להעניק פתרון לבחירת שמלת כלה שמספק שלווה. זאת הסיבה שאנחנו מייצרים באופן שוטף קולקציות מתחדשות של שמלות כלה בכל הסגנונות ולכל הטעמים, תוך שמירה על מסגרת עלויות נגישה וידידותית במיוחד.

במיקה קיים מנעד רחב מאד של סגנונות שונים: שמלות כלה צנועות לצד שמלות כלה כפריות, חלקות, בוהו, נוצצות קצרות שמלות כלה להריוניות ועוד לצפייה בקולקציות לחצי כאן.

כמו כן, כאמור, במיקה אפשר גם לתפור שמלת כלה בהתאם למידות אישיות ולהבטיח את הדיוק האופטימלי, מבלי לגלוש ממסגרת תקציב משמחת של עד 3900 שח. להזדמנות צרי קשר בטלפון מספר 054-08633382.