שמלת כלה לבנה

לא כולנו גדלנו עם החלום על השמלה הלבנה, הנפוחה והשזורה בפנינים, חישוקים והינומה משתרכת. לפעמים, כל מה שאנחנו מרגישות שצריך זו שמלה לבנה אחת שתאפשר לנו לזוז, לרקוד, להנות ולהרגיש בנוח ביום החתונה שלנו. ומעל הכל – אנחנו רוצות לשמור את זה שפוי – במחיר, במראה ובתחושה. 

בקווים נקיים, בדים חלקים וגזרות מגוונות שיכולות להתאים לכל מידה, תמצאי שמלת כלה פשוטה שתהיה בדיוק מה שרצית. במיקה תמצאי דוגמאות לכמה סגנונות של שמלות, חלקן חלקות לחלוטין וחלקן נושאות תחרה, דוגמה או תפירה ייחודית. המשותף לכולן הוא המראה הקליל, הבוגר והנעים לעין ולגוף.

שמלת כלה לבנה קלה, סקסית ומדויקת בכל מידה

גם שמלות כלה צנועות ופשוטות למראה דורשות עבודה איכותית והתאמה מושלמת למידות שלך, כדי שיוכלו להשיג את הקסם החמקמק שבפשטות. הקפדה על תפירה איכותית והבנה של הצרכים שלך עד לדיוק של השמלה למידותיך יבטיחו שאת הערב האחד הזה תישאי בגאווה וביטחון שיוציא ממך את המיטב, מבלי לחשוב על שום דבר אחר. 

בסטודיו אנו עומלות על גזרות וסגנונות חדשים בלי הפסקה ומציעות לך שמלות כלה במחירים שפויים ובמגוון רחב של מידות. הצוות המיומן שלנו יעשה את ההתאמה המושלמת לגופך. אם תעיפי מבט במגוון הקולקציות באתר ותמצאי משהו שמוצא חן בעינייך – איזה כיף, בואי נמשיך משם. 

דברי איתנו!

בין אם את כלה ספונטנית שיכולה להוריד את השמלה מהקולב ופשוט ללבוש אותה, או כלה שרוצה להיות מעורבות בתהליך היצירה – אנו מזמינות אותך להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר בטלפון או בוואטספ. נלווה אותך כל הדרך עד להתאמה של השמלה המושלמת לערב שלך – נקיה, אלגנטית, הולמת ובמחירים שפויים שיעלו לך חיוך על השפתיים, הרבה לפני החופה.

שמלות כלה בוהו שיק